
Гриль Salamander OZTI OS 200
- Бар
- Коды:58443
795 950 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль Salamander OZTI OS 200 арналған қуыру ет, құс еті, балық, көкөніс және жылдам қыздыру жартылай фабрикаттар қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда, олардың қызметі шығарумен байланысты гастрономиялық тауарлар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Грильді қабырғаға орнатуға болады.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы қыздыру
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Эргономикалық дизайн пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7850.58575.70 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Қосылу | 380 |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | жылжымалы жоғарғы бөлігімен |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 795 950 ₸


