
Гриль Salamander ПишТех СА-3
- Бар
- Коды:327442
115 693 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль Salamander Тағамдық технологиялар СА-3 пайдаланылады кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда дайындау, доготовки және қыздыру кең ауқымды ыдыс-аяқ, сондай-ақ беру үшін, оларға әдемі алтын түстес қыртысы. Модель жылу сенсоры бар термостатпен, қыздыру индикаторының шамымен, тормен, тор бағыттағыштарымен және сырғанамайтын тіректермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, төменгі қақпақ мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 452х250 мм
- Торға максималды жүктеме: 4 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Salamander |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Түрі | жылжымалы тормен |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 115 693 ₸



