
ATESY командирі тауықтарға арналған гриль-2/1 М
- Бар
- Коды:30390
422 738 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Commander тауықтарына арналған гриль-2/1 М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың тұтас ұшаларын шашлықта (шашлықта) қуыру үшін қолданылады. Модель 5 тауыққа арналған 1 алынбалы шашлықпен жабдықталған. Корпус және өнімдермен жанасатын барлық ішкі элементтер AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ұшаларды дайындау грильдің артқы қабырғасында орналасқан қыздыру элементтерінің инфрақызыл сәулеленуіне байланысты жүзеге асырылады
- Тэндерде өнімді қыздыру тиімділігін арттыратын арнайы рефлекторлар бар
- Қыздырудың қарқындылығы термостат арқылы реттеледі, оның тұтқасы алдыңғы панельде орналасқан
- Шашлықтың айналуы электр қозғалтқышымен жүзеге асырылады
- Шашлықтың тұрақты айналу жылдамдығы және қаңқадан қыздыру элементтеріне дейінгі оңтайлы қашықтық тауықтардың біркелкі қуырылуын және грильдің жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді
- Шашлыкта 3 тоқылған ине бар және тауықтардың пісіру кезінде айналуын болдырмайтын тауық ұстағыштарымен жабдықталған
- Шашлықты айналдыруға және қолдауға арналған арнайы жинақ шашлықты грильден жылдам орнатуға және шығаруға мүмкіндік береді
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Грильдің түбіндегі майды жинауға арналған таба
- Ашық есік жағдайында тауықтары бар шашлықты грильден оңай алып тастауға болады
- Есіктердің жабық күйдегі магнитті бекіткіші бар
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны: 1
- Бір уақытта тиелетін ұшалардың максималды саны (1 / 1,7 кг): 5 / 4
- Түкіріктің толық айналу уақыты: 30 сек.
- Камера толығымен жүктелген кезде пісіру уақыты: 80-ден 100 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Командир-2/1М / "КОМАНДИР"-2/1м |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 416 мм |
| Тереңдігі | 508 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 5 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 963 мм |
| Электр қуаты | 3 кВТ |
- Бағасы: 422 738 ₸


