
ATESY командирі тауықтарға арналған гриль-2/2 М
- Бар
- Коды:20341
610 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Commander тауықтарына арналған гриль-2/2 М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың тұтас ұшаларын шашлықта (шашлықта) қуыру үшін қолданылады. Модель 2 алмалы-салмалы шашлықпен жабдықталған, олардың әрқайсысы 5 тауыққа арналған. Корпус және өнімдермен жанасатын барлық ішкі элементтер AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ұшаларды дайындау грильдің артқы қабырғасында орналасқан 2 жұп қыздыру элементтерінің инфрақызыл сәулеленуіне байланысты жүзеге асырылады
- Тэндерде өнімді қыздыру тиімділігін арттыратын арнайы рефлекторлар бар
- Қыздырудың қарқындылығы тұтқалары алдыңғы панельде орналасқан термостаттармен реттеледі
- 2 шашлықтың бір уақытта айналуы 1 электр қозғалтқышымен жүзеге асырылады
- Шашлыктардың тұрақты айналу жылдамдығы және қаңқадан қыздыру элементтеріне дейінгі оңтайлы арақашықтық тауықтардың біркелкі қуырылуын және грильдің жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді
- Шашлыкта 3 тоқылған ине бар және тауықтардың пісіру кезінде айналуын болдырмайтын тауық ұстағыштарымен жабдықталған
- Шашлықты айналдыруға және қолдауға арналған арнайы жинақ шашлықты грильден жылдам орнатуға және шығаруға мүмкіндік береді
- Камераның ішкі жарықтандыруы
- Грильдің түбіндегі майды жинауға арналған таба
- Ашық есік жағдайында тауықтары бар шашлықтарды грильден оңай алып тастауға болады
- Есіктердің жабық күйдегі магнитті бекіткіші бар
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны: 2
- Бір уақытта тиелетін ұшалардың максималды саны (1 / 1,7 кг): 10 / 8
- Түкіріктің толық айналу уақыты: 30 сек.
- Камера толығымен жүктелген кезде пісіру уақыты: 80-ден 100 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Командир-2/2М / "КОМАНДИР"-2/2 М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 696 мм |
| Тереңдігі | 508 мм |
| ТЭН саны | 4 |
| Тауықтар саны | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 963 мм |
| Электр қуаты | 4.5 кВТ |
- Бағасы: 610 611 ₸


