
Тауықтарға арналған гриль ATESY Командир-6Э-Т-380
- Бар
- Коды:120445
764 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Commander-6E-T-380 тауық грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың өлекселерін, балапандарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да азық-түлік өнімдерін қуыру үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасының ішіндегі орталық осьтің айналасында айналатын 6 оңай алынбалы тормен (бесіктермен) жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, тауық торлары тот баспайтын штангадан, есіктер шыңдалған ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тауықтың тұтас ұшаларын да, олардың жеке бөліктерін де пісіруге мүмкіндік береді
- Өнімдерді дайындау жұмыс камерасының алдыңғы, артқы және жоғарғы бөліктерінде орналасқан қыздыру элементтерінің инфрақызыл сәулеленуі арқылы жүзеге асырылады
- Әрбір қыздыру элементінде өнімнің қыздыру тиімділігін арттыратын рефлектор бар
- Айналу жылдамдығы мен жетек қуатының үйлесімі тауықтарды кез келген (тіпті асимметриялық) жүктеме кезінде сапалы пісіруді қамтамасыз етеді
- Тежеу механизмі айналуды тоқтату кезінде иілуді болдырмай, торлардың орналасуын анық бекітуге мүмкіндік береді
- Қыздыру қарқындылығы тұтқалары алдыңғы панельде орналасқан термостаттармен үздіксіз реттеледі
- Таймер (15-тен 120 минутқа дейін) қыздыруды автоматты түрде өшіреді және белгіленген уақыт аяқталғаннан кейін дыбыстық сигнал береді
- Жұмыс камерасының түбіндегі тауықтардан ағып жатқан ылғал мен майды жинауға арналған таба
- Есіктер магниттік ысырмалармен жабық күйде бекітіледі
- Ашық есіктердің бұрышы мен орналасуы тауықтар бар торды қазуға кедергі келтірмейді
Қосымша сипаттамалар:
- Бір уақытта тиелетін тауықтар саны (әрқайсысы 1,2 кг-ға дейін): 18
- Торлар саны: 6
- Торлардың толық айналу уақыты: 95 сек.
- Камера толығымен жүктелген кезде пісіру уақыты: 60-тан 70 минутқа дейін.
- ТЭН қуаты: 2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Командир-6Э-Т-380 (карусельді) тауықтарға арналған гриль |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі | 655 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| ТЭН саны | 4 |
| Тауықтар саны | 18 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 860 мм |
| Электр қуаты | 8 кВТ |
- Бағасы: 764 559 ₸



