
Тауықтарға арналған гриль GASTRORAG YXD-EVR-268
- Бар
- Коды:52822
397 953 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль GASTRORAG YXD-EVR-268 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Құрылғы дайын өнімді қажетті температурада біраз уақыт ұстайды. Модель 4 себетпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, есігі арнайы беріктігі жоғары шыныдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тауықтар саны | 16 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1010 мм |
| Электр қуаты | 6.2 кВТ |
- Бағасы: 397 953 ₸


