
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЭ-4С8-Т A
- Бар
- Коды:236178
478 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЭ-4С8-Т А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, балапандарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да азық-түліктерді қуыру үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасының ішіндегі орталық осьтің айналасында айналатын 4 оңай алынбалы тормен (бесіктермен) және жұмыс камерасының алдыңғы, артқы және үстіңгі жағында орналасқан жылытқыштармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, тауық торлары тот баспайтын штангадан, есіктер шыңдалған ыстыққа төзімді соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне ылғал мен майды жинауға арналған науа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Таймер 120 минутқа дейін, дыбыстық сигналмен белгіленген уақыт аяқталғаннан кейін камераның қызуын өшіреді
- Өнімді қыздыру тиімділігін арттыратын рефлекторы бар инфрақызыл сәулеленуге арналған қыздыру элементтері
- Қыздыру қарқындылығын бірқалыпты реттеуге арналған терморуглятор
- Тежеу механизмі айналуды тоқтату кезінде иілуді болдырмай, торлардың орналасуын анық бекітуге мүмкіндік береді
- Есікті жабық күйде бекітуге арналған магнитті ысырма
- Есік ашық тұрғанда балапандары бар торларды оңай шығару мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Камера толығымен жүктелген кезде пісіру уақыты: 60-тан 70 минутқа дейін.
- 1 тауықтың максималды салмағы: 1,2 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Тауықтар саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 630 мм |
| Электр қуаты | 3.6 кВТ |
- Бағасы: 478 416 ₸


