
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЭ-3Ш А
- Бар
- Коды:247941
599 797 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЕ-3Ш А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, балапандарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да азық-түліктерді қуыру үшін қолданылады. Модель камераның артқы қабырғасында орналасқан 3 алынбалы шашлықпен және жылытқыштармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған, өнімдермен жанасатын барлық ішкі элементтер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Инфрақызыл сәулелену есебінен дайындау
- Өнімді қыздырудың тиімділігі мен біркелкілігін арттыратын рефлекторы бар қыздыру элементтері
- ТЭН-дің жоғарғы жұбының қызу қарқындылығын бірқалыпты реттеуге арналған термореттегіш
- ТЭН-дің ортаңғы және төменгі жұптары ажыратқыштармен қосылады
- Шашлыктарды бір уақытта айналдыруға арналған бір электр қозғалтқышы
- Майды жинауға арналған таба
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 990х480х940 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| ТЭН саны | 6 |
| Тауықтар саны | 12-ден 15-ке дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 945 мм |
| Электр қуаты | 6.4 кВТ |
- Бағасы: 599 797 ₸


