
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЭ-2Ш А
- Бар
- Коды:247898
575 086 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль KAYMAN ГЕ-2Ш А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, балапандарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да азық-түліктерді қуыру үшін қолданылады. Модель камераның артқы қабырғасында орналасқан 2 алынбалы шашлықпен және жылытқыштармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған, өнімдермен жанасатын барлық ішкі элементтер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Инфрақызыл сәулелену есебінен дайындау
- Өнімді қыздырудың тиімділігі мен біркелкілігін арттыратын рефлекторы бар қыздыру элементтері
- Қыздыру қарқындылығын бірқалыпты реттеуге арналған термостаттар
- Шашлыктарды бір уақытта айналдыруға арналған бір электр қозғалтқышы
- Майды жинауға арналған таба
- Камераның ішкі жарықтандыруы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 963х508х696 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 696 мм |
| Тереңдігі | 508 мм |
| ТЭН саны | 4 |
| Тауықтар саны | 8-ден 10-ға дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 963 мм |
| Электр қуаты | 4.5 кВТ |
- Бағасы: 575 086 ₸


