
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КМЭ(э)
- Бар
- Коды:117916
357 371 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КМЭ(э) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель итальяндық редуктор қозғалтқышымен, 120 минуттық дыбыстық дабылы бар таймермен, оңай жууға арналған алынбалы барабанмен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Жабдық болаттан жасалған кірістірулері бар тот баспайтын болаттан, себеттер тот баспайтын штангадан, есіктер энергияны үнемдейтін жабыны бар шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттер саны: 4 дана.
- Себеттің сыйымдылығы: 2 ұша (1,6 кг)
- Пісіру уақыты: 50 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21134 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42.4 кг |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 608 мм |
| Электр қуаты | 3.75 кВТ |
- Бағасы: 357 371 ₸


