
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КУ1Э
- Бар
- Коды:119321
771 939 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КУ1Э қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель шамдармен және май мен майды жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус пен себеттер тот баспайтын болаттан, есік пен артқы қабырға ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттер саны: 5 дана.
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты: 6 сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1070х725х990 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21102 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 115 келі |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 20 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 970 мм |
| Электр қуаты | 7.5 кВТ |
- Бағасы: 771 939 ₸


