
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КЭЛ/1
- Бар
- Коды:71223
4 264 033 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КЭЛ/1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель бағдарламаланатын үш деңгейлі өнімді дайындау жүйесімен, конвекциялық желдеткішпен, термиялық зондпен және энергияны үнемдейтін жабыны бар шыны есіктермен жабдықталған.
Барлық сыртқы және ішкі панельдер тот баспайтын болаттан жасалған, корпус арнайы қара жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Тапсырыс беру кезінде сенсорлық экраны бар 1-деңгейдегі электрондық басқару панелі немесе 2-деңгейдегі электрондық басқару панелі көрсетіледі.
Дайындау режимдері:
- Жылыту
- Пісіру
- Қызарту
- Ұстап қалу
Ерекшеліктері:
- Грильдің негізгі барабанының айналдыру функциясы
- Арнайы конструкциялы ағызу шүмегі бар майға арналған таба
- Грильді витринаға 1 бағанда орнатуға болады
- Бір мезгілде өнімділікті арттыру үшін грильді грильге орнатуға болады
- Кедендік және Еуропалық Одақ аумағында сертификатталған
Қосымша сипаттамалар:
- Тауықтарға арналған инелердің максималды саны: 8
- Ұшаның сыйымдылығы: 5
- Жарықтандыру қуаты: 4х0,15 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1190х850х1200 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тауықтарға арналған шашлықтар (спицалар) жиынтығы
- Тауықтарға арналған шашлық-бұрыштар жиынтығы
- Тауықтар мен қосалқы өнімдерге арналған себеттер жиынтығы
- Стенд
- Бумен ылғалдандырылған және конвекциясы бар жылу витринасы
- Көмір сүзгісі бар гриль сорғышы бірыңғай дизайнда
- Грильде пісірілетін тағамдарды бумен ылғалдандыру функциясы
- Колоннаны жылжыту үшін тығындары бар дөңгелектерді орнату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22135108617 |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Тауықтар саны | 40 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1010 мм |
| Электр қуаты | 11.25 кВТ |
- Бағасы: 4 264 033 ₸



