
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КМЭ
- Бар
- Коды:51351
460 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3КМЕ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель камераның артқы жарығымен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттер саны: 5 дана.
- Пісіру уақыты: 50 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21106 / 109769 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 608 мм |
| Электр қуаты | 4.5 кВТ |
- Бағасы: 460 142 ₸


