
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2У1Г
- Бар
- Коды:128301
561 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2У1Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 2 алынбалы автономды инфрақызыл қыздырғыштармен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 2 шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 0,85 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11106 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Биіктігі | 636 мм |
| Газ қуаты | 7 кВТ |
| Тереңдігі | 517 мм |
| Тауықтар саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 967 мм |
- Бағасы: 561 130 ₸


