
Тауықтарға арналған гриль Grill Master ф3кмэ 12 ұша
- Бар
- Коды:336547
646 488 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ф3кмэ электрлі грильі фастфуд орындары мен супермаркеттерде грильдегі тауықтарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модельде 2 бұрылмалы есік, таймер және барабанды айналдыру түймесі бар. Ұшалардың біркелкі пісуі қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналу арқылы қамтамасыз етіледі. Тауықтарға арналған бұйым мен себеттер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттердің максималды саны: 4
- Сыйымдылығы 1 себет: 3 қаңқа
- Таймер уақыты: 120 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21137 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 492 мм |
| Тауықтар саны | 12 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +300 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 884 мм |
| Электр қуаты | 6 кВТ |
- Бағасы: 646 488 ₸


