
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3У2Э
- Бар
- Коды:29901
720 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3У2Э тауықтарға арналған гриль фастфуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше саудасында гриль тауықтарын дайындауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Шашлықтар саны: 5 дана.
- Камерадағы жарықтандыру
- Шыны есіктер
- Тот баспайтын болаттан жасалған тауықтарға арналған шашлықтар
- Түрлі-түсті орындалуы мүмкін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 66 келі |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 15 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 950 мм |
| Электр қуаты | 6.8 кВТ |
- Бағасы: 720 448 ₸


