
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2У2Г
- Бар
- Коды:51371
735 654 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2У2Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель камерада жарықтандырумен, газды басқарумен және 2 алынбалы автономды инфрақызыл қыздырғыштармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне бірінші қатарда 2 шашлық және екінші қатарда 1 шашлық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Рамалық конструкция
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 0,85 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11104 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Биіктігі | 765 мм |
| Газ қуаты | 7 кВТ |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Тауықтар саны | 12 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 735 654 ₸


