
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4КУ1Г
- Бар
- Коды:128298
802 847 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль астындағы тіреуіш
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4КУ1Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 4 алынбалы автономды инфрақызыл қыздырғыштармен, 4 реттеуші шүмектермен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Тауықтарға арналған корпус пен себеттер тот баспайтын болаттан, есіктер мен артқы қабырға шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тауық еті мен қосалқы өнімдерге арналған 5 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 1,25 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1015х855х1035 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті орындау
- Тот баспайтын болаттан жасалған гриль тұғыры
- Ұнтақпен қапталған гриль астындағы тіреуіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11102 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 785 мм |
| Газ қуаты | 13 кВТ |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тауықтар саны | 15-тен 20-ға дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 915 мм |
- Бағасы: 802 847 ₸


