
Тауықтарға арналған гриль Grill Master ф3кмэ 18 ұша
- Бар
- Коды:336539
735 434 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ф3кмэ/1 электрлі гриль фастфуд орындары мен супермаркеттерде грильдегі тауықтарды, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модельде энергияны үнемдейтін жабыны бар 2 топсалы есік, таймер және барабанды айналдыру түймесі бар. Ұшалардың біркелкі пісуі қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналу арқылы қамтамасыз етіледі. Тауықтарға арналған бұйым мен себеттер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттердің максималды саны: 6
- Сыйымдылығы 1 себет: салмағы 1,6 кг-ға дейінгі 3 қаңқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21136 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 648 мм |
| Тереңдігі | 572 мм |
| ТЭН саны | 4 |
| Тауықтар саны | 18 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +300 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 880 мм |
| Электр қуаты | 8 кВТ |
- Бағасы: 735 434 ₸


