
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4К1Г
- Бар
- Коды:128293
853 864 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4К1Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 4 алынбалы автономды инфрақызыл қыздырғыштармен, 4 реттеуші шүмектермен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Тауықтарға арналған корпус пен себеттер тот баспайтын болаттан, есіктер мен артқы қабырға шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тауық еті мен қосалқы өнімдерге арналған 5 себет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 1,81 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11101 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 116 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Газ қуаты | 16.8 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тауықтар саны | 30 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 853 864 ₸


