
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6У1Г
- Бар
- Коды:128306
866 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6У1Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 6 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен және 6 газ клапанымен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 6 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бір қатардағы шашлықтар
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 1,9 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1067х617х1566 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11122 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 137 келі |
| Биіктігі | 1316 мм |
| Газ қуаты | 21 кВТ |
| Тереңдігі | 517 мм |
| Тауықтар саны | 24 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 967 мм |
- Бағасы: 866 176 ₸


