
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4У2Г
- Бар
- Коды:128303
862 237 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4У2Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 4 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен, 4 газ клапанымен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 7 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- бірінші қатардағы 4 шашлық
- 3 екінші қатардағы шашлық
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 1,82 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1067x686x1226 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 112 келі |
| Биіктігі | 976 мм |
| Газ қуаты | 14 кВТ |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Тауықтар саны | 28 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 967 мм |
- Бағасы: 862 237 ₸


