
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4Ш2Г
- Бар
- Коды:128305
901 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф4Ш2Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 4 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен және 4 газ клапанымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 7 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- бірінші қатардағы 4 шашлық
- екінші қатардағы 3 шашлық
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 2,26 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1397x685x1226 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11111 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 107 келі |
| Биіктігі | 976 мм |
| Газ қуаты | 18 кВТ |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Тауықтар саны | 35 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1297 мм |
- Бағасы: 901 555 ₸


