
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2У2Э
- Бар
- Коды:336461
902 849 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2У2Э электрлі гриль фастфуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше саудасында гриль тауықтарын дайындауға арналған. Модель 2 топсалы есікпен және камераның артқы жарығымен жабдықталған. Тауық ұшаларының қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналуының арқасында олардың біркелкі пісуі қамтамасыз етіледі. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктері ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- 1 қатарда: 2
- 2 қатарда: 1
- Сыйымдылығы 1 шашлык: 3 қаңқа
- Пісіру уақыты: 55 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21108 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Биіктігі | 566 мм |
| Тереңдігі | 582 мм |
| ТЭН саны | 2 |
| Тауықтар саны | 9 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 967 мм |
| Электр қуаты | 4.5 кВТ |
- Бағасы: 902 849 ₸


