
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6Ш1Г
- Бар
- Коды:128311
935 832 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6Ш1Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 6 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен, 6 газ клапанымен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне бір қатардағы тот баспайтын болаттан жасалған 6 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бір қатардағы шашлықтар
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 2,5 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1380х617х1540 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11121 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 134 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 159 келі |
| Биіктігі | 1290 мм |
| Газ қуаты | 27 кВТ |
| Тереңдігі | 517 мм |
| Тауықтар саны | 30 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1280 мм |
- Бағасы: 935 832 ₸


