
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3У1Э
- Бар
- Коды:336460
921 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3У1Э электрлі гриль фастфуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше саудасында гриль тауықтарын дайындауға арналған. Модель 2 топсалы есікпен және камераның артқы жарығымен жабдықталған. Тауық ұшаларының қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналуының арқасында олардың біркелкі пісуі қамтамасыз етіледі. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктері ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны: 3
- Сыйымдылығы 1 шашлық: 3 тауық
- Пісіру уақыты: 55 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21114 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 731 мм |
| Тереңдігі | 494 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 9 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 967 мм |
| Электр қуаты | 6.8 кВТ |
- Бағасы: 921 722 ₸


