
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6Ш2Г
- Бар
- Коды:128312
1 101 865 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6Ш2Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 6 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен, 6 газ клапанымен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 11 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- бірінші қатарда 6 шашлық
- екінші қатардағы 5 шашлық
- Артқы қабырғасы жоқ
- Оттықтардағы шағылыстырғыштар
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Газ шығыны: 2,7 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1397х685х1566 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 144 келі |
| Биіктігі | 1316 мм |
| Газ қуаты | 27 кВТ |
| Тереңдігі | 558 мм |
| Тауықтар саны | 55 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1297 мм |
- Бағасы: 1 101 865 ₸


