
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3К1Э
- Бар
- Коды:51350
905 684 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3К1Э қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель камерада жарықтандырумен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21101 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 625 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 30 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1360 мм |
| Электр қуаты | 7.5 кВТ |
- Бағасы: 905 684 ₸


