
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6К2Э 90 ұша
- Бар
- Коды:336467
1 776 871 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6К2Э электрлі грильі фастфуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше саудасында гриль тауықтары мен қосалқы өнімдерді дайындауға арналған. Модель редукторлы қозғалтқыштары бар 2 жұмыс камерасымен, 4 топсалы есіктермен және шамдармен жабдықталған. Тауық ұшаларының қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналуының арқасында олардың біркелкі пісуі қамтамасыз етіледі. Тауықтарға арналған бұйым мен себеттер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер мен артқы қабырға ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттер саны: 10
- Сыйымдылығы 1 себет: 9 ұша
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Таймер: 120 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21104б |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 215 келі |
| Биіктігі | 1457 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| ТЭН саны | 8 |
| Тауықтар саны | 90 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1350 мм |
| Электр қуаты | 20 кВТ |
- Бағасы: 1 776 871 ₸


