
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф8Ш1Э
- Бар
- Коды:119335
1 257 070 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф8Ш1Э қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель жарықпен жабдықталған. Корпус пен шашлықтар тот баспайтын болаттан, есік шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны: 8 дана.
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 1398х594х1836 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21133 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 1560 мм |
| Тереңдігі | 507 мм |
| ТЭН саны | 8 |
| Тауықтар саны | 40 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1298 мм |
| Электр қуаты | 19.2 кВТ |
- Бағасы: 1 257 070 ₸


