
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф8Ш2Г
- Бар
- Коды:128313
1 452 762 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф8Ш2Г қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель газды басқару жүйесімен, 8 алынбалы автономды инфрақызыл оттықпен, 8 газ клапанымен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 15 көлденең шашлық кіреді.
Ерекшеліктері:
- бірінші қатарда 8 шашлық
- екінші қатардағы 7 шашлық
- Шашлыктардың айналуын тізбекті беру
- Рамалық конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 55 мин.
- Макс. шашлықтың сыйымдылығы: 5 ұша
- Газ шығыны: 3,6 кг/сағ
- Газбен қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 1380х670х1880 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
Түрлі-түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11127 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 1630 мм |
| Газ қуаты | 36 кВТ |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Тауықтар саны | 75 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1280 мм |
- Бағасы: 1 452 762 ₸


