
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3Кк1Э
- Бар
- Коды:64300
1 270 602 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф2БкрЭ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тауықтардың ұшаларын, тауықтың аяқтарын, төс еттерін және басқа да өнімдерді дайындау үшін қолданылады. Модель шамдармен және май мен майды жинауға арналған науамен жабдықталған. Жабдық толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, есік пен артқы қабырға ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Тауықтарға арналған шашлықтар жинағы, тауықтар мен қосалқы өнімдерге арналған себеттер жинағы және гриль стенді кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Механикалық басқару панелі
- Конвекция (қосымша қыздыру элементтері бар желдеткіш)
- Жоғары тонналық термометр
- Грильдің негізгі барабанының айналдыру функциясы
- Температураны реттеуге арналған термостат
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтың сыйымдылығы: 2-ден 3 тауыққа дейін
- Максималды саны:
- Себеттер: 6
- Шашлықтар: 6
- Ішкі өлшемдері: 590x630x630 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 730 мм |
| Тереңдігі | 790 мм |
| ТЭН саны | 3 |
| Тауықтар саны | 12-ден 18-ге дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 870 мм |
| Электр қуаты | 8.0 кВТ |
- Бағасы: 1 270 602 ₸



