
Қошқарлар мен қабандарға арналған гриль Grill Master Ф6К2Э
- Бар
- Коды:336722
2 269 017 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6К2Э электрлі гриль қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қошқарлар мен қабандарды дайындауға арналған. Модель 2 жұмыс камерасымен, 2 шашлыкпен, жарықтандырғышпен, топсалы есіктермен, 2 итальяндық беріліс қорабымен, термостатпен және таймермен жабдықталған. Біркелкі пісіру ұшаны қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналдыру арқылы қамтамасыз етіледі. Бұйым мен шашлык-шашлықтар тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер мен артқы қабырға ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қошқарды пісіру уақыты: 150 мин.
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21135б |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 1465 мм |
| Тереңдігі | 694 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1306 мм |
| Электр қуаты | 20 кВТ |
- Бағасы: 2 269 017 ₸



