
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф3кэл/1 24 ұшалар, Олимпия
- Бар
- Коды:336538
4 346 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3кэл/1 электрлі гриль фастфуд орындары мен супермаркеттерде грильдегі тауықтар мен қосалқы өнімдерді дайындауға арналған. Модель жарқын галогендік жарықтандырумен, термиялық сенсормен және джойстикпен электронды басқару панелімен жабдықталған. Есіктер гриль камерасына екі жағынан кіруге кепілдік береді. Ұшалардың біркелкі пісуі қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналу арқылы қамтамасыз етіледі. Тауықтарға арналған бұйым мен себеттер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне спицалар кіреді. Себеттер мен бұрыштық шашлықтар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конвекциялық өтпелі модель
- Дайындау үшін себеттер мен спицаларды бір уақытта пайдалануға болады
- бағдарламаланатын 4 пісіру режимі: қыздыру, пісіру, қызарту және сақтау
- Оңай жууға арналған толығымен жиналмалы барабан
- Энергия үнемдейтін жабыны бар есіктер
- Грильдің негізгі барабанының айналдыру функциясы
- Грильді витринаға 1 колоннада орнату мүмкіндігі
- Қорғаныс термостаты
- Рецепттерді бағдарламалау
- КО және СЕ сертификаттары
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттердің, инелердің немесе бұрыштық шашлықтардың максималды саны: 6
- 1 Инеге арналған сыйымдылық: салмағы 1,3-тен 1,8 кг-ға дейінгі 4 қаңқа
- Дайындау уақыты: 55-тен 60 минутқа дейін.
- Камераның артқы жарығы: 2х150 Вт
- Түсі: қара
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шашлықтар жиынтығы
- Тауықтарға арналған инелер жинағы
- Тауықтарға арналған шашлық-бұрыштар жиынтығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22165 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Тауықтар саны | 24 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 830 мм |
| Электр қуаты | 8 кВТ |
- Бағасы: 4 346 593 ₸






