
Тауықтарға арналған гриль Grill Master Ф6Ш2Э
- Бар
- Коды:336455
1 799 157 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6Ш2Э электрлі гриль фастфуд мекемелерінде, супермаркеттерде және көше саудасында гриль тауықтарын дайындауға арналған. Модель 2 топсалы есікпен және камераның артқы жарығымен жабдықталған. Тауық ұшаларының қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналуының арқасында олардың біркелкі пісуі қамтамасыз етіледі. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктері ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- 1 қатарда: 6
- 2 қатарда: 5
- Сыйымдылығы 1 шашлық: 5 тауық
- Пісіру уақыты: 55 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21123 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 137 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 162 келі |
| Биіктігі | 1246 мм |
| Тереңдігі | 582 мм |
| ТЭН саны | 6 |
| Тауықтар саны | 55 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гриль түрі | шашлык |
| Ені | 1298 мм |
| Электр қуаты | 14.8 кВТ |
- Бағасы: 1 799 157 ₸


