
Тауықтарға арналған гриль Grill Master ф3кэл/1 24 ұша, сенсорлық басқару
- Бар
- Коды:336473
4 555 905 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Grill Master ф3кэл/1 электрлі гриль фастфуд орындары мен супермаркеттерде грильдегі тауықтар мен қосалқы өнімдерді дайындауға арналған. Модель жарқын галогендік жарықтандырумен, термиялық сенсормен және сенсорлық бағдарламаланатын басқару панелімен жабдықталған. Есіктер гриль камерасына екі жағынан кіруге кепілдік береді. Ұшалардың біркелкі пісуі қыздырғыштардың жанында үздіксіз айналу арқылы қамтамасыз етіледі. Тауықтарға арналған бұйым мен себеттер тағамдық тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне спицалар кіреді. Себеттер мен бұрыштық шашлықтар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конвекциялық модель
- Дайындау үшін себеттер мен спицаларды бір уақытта пайдалануға болады
- Бағдарламаның 4 қадамы бар 4 бағдарламаланатын пісіру режимі: қыздыру, пісіру, қызарту және ұстау
- Қуатты конвекция желдеткіші
- Оңай жууға арналған толығымен жиналмалы барабан
- Энергия үнемдейтін жабыны бар есіктер
- Грильдің негізгі барабанының айналдыру функциясы
- Грильді витринаға 1 колоннада орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттер мен спицалардың саны: 6
- 1 Инеге арналған сыйымдылық: салмағы 1,3-тен 1,8 кг-ға дейінгі 4 қаңқа
- Дайындау уақыты: 55-тен 60 минутқа дейін.
- Камераның артқы жарығы: 4х150 Вт
- Түсі: қара
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шашлықтар жиынтығы
- Тауықтарға арналған инелер жинағы
- Тауықтарға арналған шашлық-бұрыштар жиынтығы
- Тауықтар мен қосалқы өнімдерге арналған себеттер жиынтығы
- Конвекциялық грильге арналған стенд
- Бумен ылғалдандырылған және конвекциясы бар жылу витринасы
- Дөңгелектерді орнату
Назар аударыңыз! Екінші фотода стенд бар модель бар, ол жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22160 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Тауықтар саны | 24 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +250 °С-қа дейін |
| Гриль түрі | карусель, шашлық |
| Ені | 830 мм |
| Электр қуаты | 8 кВТ |
- Бағасы: 4 555 905 ₸



