
Тауықтарға арналған гриль Hurakan HKN-OGE12
- Бар
- Коды:81615
398 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-OGE12 тауық грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұтас тауықтарды, төс еттерін, аяқтарын және басқа да өнімдерді қуыру үшін қолданылады. Модель ішкі жарықтандырумен және ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 890х790х685 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Тауықтар саны | 8-ден 12-ге дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 810 мм |
| Электр қуаты | 4.5 кВТ |
- Бағасы: 398 647 ₸


