
Тауықтарға арналған гриль Hurakan HKN-OGE16
- Бар
- Коды:61039
479 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-OGE16 тауық грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тұтас тауықтарды, төс еттерін, аяқтарын және басқа да өнімдерді қуыру үшін қолданылады. Модель ішкі жарықтандырумен және ыстыққа төзімді әйнекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1100х800х800 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144245 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Тауықтар саны | 12-ден 20-ға дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | электр энергиясы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 200 °С |
| Гриль түрі | айналма |
| Ені | 1010 мм |
| Электр қуаты | 6 кВТ |
- Бағасы: 479 293 ₸


