
Шаурмаға арналған гриль ATESY Шаурма 3-Эл-05-Н
- Бар
- Коды:120792
336 605 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік гриль ATESY Шаварма 3-Эл-05-Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында танымал шаварма (шаварма) тағамының ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель 3 құбырлы электр жылытқыштарымен (ТЭН) жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тағаммен жанасатын барлық элементтер - тамақ өнімдерімен жанасуға рұқсат етілген материалдардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен жетек - пышақты етпен айналдыру қолмен жүзеге асырылады
- Пышақты етпен автоматты түрде айналдыру үшін EPSH-01 электр жетегін (бөлек сатып алынады) орнату мүмкіндігі
- Жұмыс принципі мынада: цилиндрге айналдырылған кесілген ет арнайы пышаққа орнатылады, ол өз осінің айналасында қыздыру элементтерінің жанында айналады - қуырылған ет қабаты өткір пышақпен кесіледі және бірден тағам дайындау үшін қолданылады
- Өнімді біркелкі дайындау қыздыру элементтерінің арнайы қисық пішіні, пышақтың оңтайлы айналу жылдамдығы және жылу шағылыстырғыштарының болуы арқылы қамтамасыз етіледі
- Қыздыру элементтерінің инфрақызыл сәулеленуі арнайы рефлекторлармен күшейтіледі, бұл пісіру процесін айтарлықтай жылдамдатады және электр энергиясын үнемдейді
- Пышақ пен оттықтар арасындағы қашықтықты реттеу өнімді дайындаудың оңтайлы режимін таңдауға мүмкіндік береді
- Әрбір Тэнді жылытуды бөлек қосу
- Төменгі шайба мен пышақты бекітетін штанга күшейтілген
- Қорғаныс қалқасы электржетектің қызып кетуіне жол бермейді, оның қызмет ету мерзімін ұзартады
- Пышақты жылдам алу және орнату
- Жууды жеңілдету үшін жиналмалы пышақ конструкциясы
- Пайдалануда жоғары өнімділігімен, қарапайымдылығымен және сенімділігімен ерекшеленеді
Қосымша сипаттамалар:
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 45 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Шаварма-3-Эл-05-Н қондырғысы (қолмен) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.2 кг |
| Биіктігі | 926 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 336 605 ₸



