
Шаурмаға арналған гриль ATESY Шаурма-4-ИҚ-06-Н
- Бар
- Коды:346623
682 606 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік гриль ATESY Шаварма-4-ИК-06-Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында танымал шаварма (шаварма) тағамының ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель жылу шағылыстырғыштармен және қорғаныс қалқасымен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, қыздырғыш элемент шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен жетек - пышақты етпен айналдыру қолмен жүзеге асырылады
- Пышақты етпен автоматты түрде айналдыру үшін EPSH-01 электр жетегін (бөлек сатып алынады) орнату мүмкіндігі
- Шыны-керамикалық бетті жылдам қыздыру: қызмет көрсету жылдамдығын арттыру, энергия шығынын үнемдеу
- Әрбір жылытқышты бөлек қосу: өнімдердің әртүрлі көлемін дайындау мүмкіндігі
- Пышақ пен оттықтар арасындағы қашықтықты реттеу: өнімді дайындаудың оңтайлы режимін таңдау мүмкіндігі
- Күшейтілген төменгі штанга және пышақты бекіту штангасы
- Жеңіл санитарлық өңдеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 56.2 кг |
| Биіктігі | 1081 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 дана. |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Қуат | 6.4 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 682 606 ₸




