
Шаурмаға арналған гриль ATESY Шаурма-2-Газ-05-Н
- Бар
- Коды:124502
378 334 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ гриль ATESY Шаварма-2-Газ-05-Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында танымал шаварма (шаварма) тағамының ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель 2 жалынсыз жанатын газ оттықтарымен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, тағаммен жанасатын барлық элементтер - тамақ өнімдерімен жанасуға рұқсат етілген материалдардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен жетек - пышақты етпен айналдыру қолмен жүзеге асырылады
- Пышақты етпен автоматты түрде айналдыру үшін EPSH-01 электр жетегін (бөлек сатып алынады) орнату мүмкіндігі
- Жұмыс принципі мынада: цилиндрге айналған кесілген ет арнайы пышаққа орнатылады, ол өз осінің айналасында газ оттықтарының жанында айналады - қуырылған ет қабаты өткір қайралған пышақпен кесіледі және бірден тағам дайындау үшін қолданылады
- Пышақ ұстағышын штанга бойымен жылжыту арқылы "ет цилиндрі" мен газ оттықтары арасындағы қашықтықты өзгерту мүмкіндігі
- Пышақ пен оттықтар арасындағы қашықтықты реттеу өнімді дайындаудың оңтайлы режимін таңдауға мүмкіндік береді
- Әрбір оттықты бөлек қосу
- Корпустың оң жағындағы тұтқалар газ шүмектерінің ашылу мөлшерін реттеуге мүмкіндік береді
- Әрбір оттықтағы жалынды бақылау датчигі - оттық сөнген жағдайда газ автоматты түрде жабылады
- Пышақты жылдам алу және орнату
- Жууды жеңілдету үшін жиналмалы пышақ конструкциясы
- МЕМСТ 20448-90 (С) бойынша сұйытылған газы бар баллоннан жұмыс істейді
- Үй-жайда (кепілді желдету және сору желдеткіші болған жағдайда), сондай-ақ ашық ауада (қондырғы желден және оған атмосфералық жауын-шашынның түсуінен қорғалған жағдайда) пайдаланылуы мүмкін.
- Пайдалануда жоғары өнімділігімен, қарапайымдылығымен және сенімділігімен ерекшеленеді
Қосымша сипаттамалар:
- Кіріспе жалғағыштың диаметрі: 1/2"
- Газдың номиналды қысымы: 2940 Па
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген электр жетегі жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Шаварма-2-Газ-05-Н қондырғысы (қолмен) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 975 мм |
| Газ қуаты | 7.3 кВТ |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 475 мм |
- Бағасы: 378 334 ₸



