
Шаурмаға арналған гриль GASTRORAG HES-E2
- Бар
- Коды:83330
300 633 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HES-E2 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурмаға ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Тік модель 3 қыздыру аймағымен, шашлықтың автоматты айналуымен және май жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 607 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Қуат | 8.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 534 мм |
- Бағасы: 300 633 ₸


