
Шаурмаға арналған гриль KAYMAN ШЭ-ОЦ-2-РП А
- Бар
- Коды:233365
216 480 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік гриль KAYMAN ШЭ-ОЦ-2-РП А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында танымал шаурма (шаверма) тағамының ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель 2 иілген қыздыру элементтерімен, жылу шағылыстырғыштарымен және қолдың күйіп кетуіне және электр жетегінің қызып кетуіне жол бермейтін қорғаныс қалқасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тағаммен жанасатын барлық элементтер мырышталған болаттан жанасуға рұқсат етілген материалдардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қол жетегі: еті бар арнайы пышақ иілген Тэндердің айналасында қолмен айналады
- Әрбір Тэнді жылытуды бөлек қосу
- Оңтайлы пісіру режимін таңдау үшін пышақ пен оттықтар арасындағы қашықтықты реттеу
- Күшейтілген пышақты бекітетін штанга және төменгі штанга
- Пышақ оңай алынып, орнатылады
- Оңай тазалауға арналған жиналмалы пышақ құрылымы
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- ЭТ-1 А электр жетегі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.15 кг |
| Биіктігі | 770 мм |
| Тереңдігі | 670 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 216 480 ₸


