
Шаурмаға арналған гриль Remta D06(М)Z
- Бар
- Коды:129084
343 115 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta D06(М)Z шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель әрбір инфрақызыл қыздырғышты тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көлденең үлгі
- Шашлықтың қыздыру элементтерінен қашықтығын реттеу
- Сұйытылған газ LPG немесе табиғи газбен үйлесімді
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтың айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
Газдың қысымы: 2000 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 06MZ |
| Биіктігі | 490 мм |
| Газ қуаты | 9.75 кВТ |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 1130 мм |
- Бағасы: 343 115 ₸


