
Шаурмаға арналған гриль Remta D04(M)Z
- Бар
- Коды:129082
303 907 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta D04(M)Z шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель әрбір инфрақызыл қыздырғышты тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көлденең үлгі
- Шашлықтың қыздыру элементтерінен қашықтығын реттеу
- Сұйытылған газ LPG немесе табиғи газбен үйлесімді
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 2 дана.
- Шашлықтың айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
Газдың қысымы: 2000 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 04MZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 930 мм |
| Газ қуаты | 6.5 кВТ |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 303 907 ₸


