
Шаурмаға арналған гриль Remta SD12
- Бар
- Коды:129048
357 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD12 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель қыздыру қуатының 2 режимі бар әрбір қыздыру элементін тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | sd 12 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.5 кг |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Қуат | 4.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 357 824 ₸


