
Шаурмаға арналған гриль Remta SD14
- Бар
- Коды:115538
435 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD14 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель қыздыру қуатының 2 режимі бар әрбір қыздыру элементін тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Мотордың жоғарғы орналасуы
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SD 14 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.5 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Қуат | 4.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 435 269 ₸


