
Remta SD18 шаурмаға арналған гриль
- Бар
- Коды:115543
576 510 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD18 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма жасау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель қыздыру қуатының 2 режимі бар әрбір қыздыру элементін тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Мотордың жоғарғы орналасуы
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
Назар аударыңыз! Фотосуретте ТЭН саны басқа ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SD 18 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Биіктігі | 1260 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 5 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қуат | 7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 576 510 ₸


