
Шаурмаға арналған гриль Remta D10Z
- Бар
- Коды:129076
311 769 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta D10Z шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель әрбір инфрақызыл қыздырғышты тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шашлықтың қыздыру элементтерінен қашықтығын реттеу
- Сұйытылған газ LPG немесе табиғи газбен үйлесімді
Қосымша сипаттамалар:
Газдың қысымы: 2000 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D 10Z |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 1260 мм |
| Газ қуаты | 16.25 кВТ |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 5 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 311 769 ₸


