
Шаурмаға арналған гриль Remta SD16
- Бар
- Коды:129049
379 394 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD16 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель әрбір Тэнді тәуелсіз реттеу жүйесімен және қыздыру қуатының 2 режимімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SD 16 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 дана. |
| Максималды жүктеме | 50 келі |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 379 394 ₸


